ÚVOD

Dětské studio Altík je dětské pohybové a taneční studio nabízející POHYBOVÉ, TANEČNÍ A DRAMATICKÉ KROUŽKY pro děti ve věku 1 až 16 let.

Altík sídlí přímo v prostorách divadla STUDIO ALTA v pražských Holešovicích. Děti navštěvující Altík jsou neustále v kontaktu s živoucím tvůrčím divadelním prostředím a stávají se jeho součástí na komunitních setkáních, vystoupeních, workshopech, které se v Altě v průběhu roku pořádají.

Altík funguje od roku 2008 s myšlenkou vytvořit pro děti takové místo, kam se budou rády vracet, bude je bavit a rozvíjet, naučí se tam o sobě, o skupině, o pohybu, o hudbě a divadle a přenesou si tyto poznatky s sebou do svého dalšího života.

Tanec a pohyb v našem pojetí kultivují tělo i duši, učí děti správnému držení těla, zdravému pohybu a schopnosti vyjádřit se a projevit svou kreativitu. Altík je místo, kam se děti těší.

Chcete chodit do Altíku? Pokud máme v kurzu místo, můžete se k nám PŘIHLÁSIT kdykoliv během roku. Informace o naplněnosti kurzů a zkušebních hodinách Vám rádi sdělíme na adrese info@studioaltik.cz.

leták přední strana

        …anebo možná ano!